2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Öğrenci Dal Seçimi Veli Bilgilendirme Toplantısı

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Öğrenci Dal Seçimi Veli Bilgilendirme Toplantısı

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılında 11. Sınıfta okunacak Dallar için, dal seçimi öğrencilerimizin tercihleri velilerimizin onayı ile 9. Ve 10. Sınıf başarı ortalamaları kriter alınarak yapılacaktır.

Dal seçim formunu velilerimiz okula gelerek dolduracaklardır. Formlar doldurulduktan sonra Müdür yardımcısı Filiz ÇOLAK'a teslim edilecektir.

Aşağıda belirtilen planlama doğrultusunda formlar doldurulup teslim edilecektir.

05.06.2020 3116

05-06-2020

  

Dal Seçimi Veli Toplantısı Sunusu

En İyi Meslek Hangisidir?

Meslek Seçimini Nasıl Yapmalıyım

Meslek Seçimi - Gelecekte Ne Olacaksın?

 

9 HAZİRAN 2020 SALI GÜNÜ FORM DOLDURACAK ÖĞRENCİ LİSTESİ

1801 Hakkı  Efekan  ÇUBUKOĞLU    10/A

1802 Yusuf ÇELİK                                 10/A

1803 Umut Miraç ERCAN                   10/A

1804 Egemen HOROZAL                     10/A

1805 Asım Burak DEMİREL                 10/A

1806 Vildan ÖZKAYA                           10/A

1807 Burak ER                                       10/A

1808 Selin Ada CESUR                         10/A

1809 Arda ÜNLÜ                                  10/A

1811 Furkan AYDOĞDU                      10/A

1812 Esma SARIOĞLU                         10/A

1813 Arda APAYDIN                            10/A

1814 Buğra KAVAK                              10/A

1815 HÜSEYİN EREN ÖZTEPE            10/A

 

10 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA GÜNÜ FORM DOLDURACAK ÖĞRENCİ LİSTESİ

1816 Alperen YIKILMAZ                     10/A

1817 Selami DAŞKIN                           10/A

1818 Batuhan PARLAK                       10/A

1819 Alperen KAYALIOĞLU               10/A

1820 Mert YURDAKUL                       10/A

1821 Ahmet Buğra GÖNÜL               10/A

1822Hanım Nur SÜMER                     10/A

1823 Ahmet Faruk TEPE                     10/A

1824 Mustafa KANDEMİR                   10/A

1825 Rabia GECİKLİ                              10/A

1826 Zişan YILDIRIM                            10/A

1827 Güneş SEYHAN                            10/A

1828 Züleyha KUŞÇU                            10/A

1829 Şeyma ÖZKAN                              10/A

1841 Mert TAŞ                                       10/A

 

11 HAZİRAN 2020 PERŞEMBE GÜNÜ FORM DOLDURACAK ÖĞRENCİ LİSTESİ

1831 Ahmet Furkan ÇALAR               10/B

1832 Sıla YENİ                                      10/B

1833 Emir Berat ŞAHİN                      10/B

1834 Ahmet Kutluhan ATİK               10/B

1835 Elanur ŞAHİN                              10/B

1836 Mert LEYLAK                               10/B

1837 Sidelya Bahar AYGÜN                10/B

1838 Şahin BAĞCI                                10/B

1839 Edanur TAŞKIN                           10/B

1840 Ömer ERTUĞRUL                        10/B

1842 Arda İDİN                                     10/B

1843 Sena ÖZTÜRK                              10/B

1844 Betül ÇORUMLU                         10/B

1845 Ahmet Sezer KANBUR               10/B

 

 

12 HAZİRAN 2020 CUMA GÜNÜ FORM DOLDURACAK ÖĞRENCİ LİSTESİ

1846 Behice Özge YURT                    10/B

1847 Ahmed Yasin İNCESU               10/B

1848 Abdullah Berkant YILMAZ       10/B

1849 Emre ÇETİNKAYA                      10/B

1850 Yunusemre AKGÜN                  10/B

1851 Berke KURT                               10/B

1852 Eren ÜNAL                                 10/B

1853 Eren AYAZ                                  10/B

1854 Arda TİNÇ                                  10/B

1855 Erhan Kerem BAĞATUR           10/B

1856 Ömer Faruk TOP                        10/B

1857 İsmail Mert MUTLU                   10/B

1858 İbrahim KILIÇ                             10/B

1859 Emre KÜÇÜK                             10/B

1860 Fahrettin Burak MUYANOĞLU 10/B

 

16 HAZİRAN 2020 SALI GÜNÜ FORM DOLDURACAK ÖĞRENCİ LİSTESİ

1861 Sinem TUĞLACI                        10/C

1862 Selin NOYAN                            10/C

1863 Bahar TAŞKIRAN                      10/C

1864 Adil Atakan ATAK                    10/C

1865 Onur Batın AYTAR                   10/C

1867 Mehmet İPEK                           10/C

1868 Metin ATİK                               10/C

1869 Ahmet Melih ÇAKMAKOĞLU 10/C

1870 Ceren AKAR                                10/C

1871 Gizemnur GEYİK                        10/C

1872 Betül KARADEMİR                     10/C

1873 Esra KINICI                                  10/C

1874 Yusuf YURDAGÜL                       10/C

 

17 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA GÜNÜ FORM DOLDURACAK ÖĞRENCİ LİSTESİ

1875 Sinem DAĞTARLA                     10/C

1877 Berat Hacı YILMAZ                    10/C

1878 Onur Alp AKIN                           10/C

1879 Hakkı EKİNCİ                              10/C

1880 Zekeriya İLMEN                         10/C

1881 Başar GÖNEN                             10/C

1882 Enes Berkay AYDOĞAN            10/C

1883 İdris Yunusemre ERMİŞ            10/C

1884 Yıldıray SALMAN                        10/C

1885 Yusuf Bertan BULUT                   10/C

1886 Samet Cemre ÇELİK                    10/C

1887 Berra ÇALKAYA                            10/C

1889 Burhan TÜRKCEPHE                     10/C

1890 Ceylin Nur TATLI                           10/C

 

NOT:VELİLERİMİZİN ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN BELİRLENEN TARİHLERDE FORMLARI DOLDURUP TESLİM ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

 

 

 

İLETİŞİM

Adres:
CEZERİ YEŞİL TEKNOLOJİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ TUNAHAN MAH. 211 CAD. NO 12 ETİMESGUT / ANKARA


Telefon
(312) 283 1061


e-Posta Göndermek İçin Tıklayın