ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI

ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI

Okulumuz, Matematik ve Akıl Oyunları Kulübü tarafından organize edilen Ödüllü Satranç Yarışması, 27 Aralık 2020 Pazar Günü, 15.30 ve 18.30 saatleri arasında okulumuz öğrencilerinin katılımı ile gerçekleştirilecektir. Turnuva lichess.org platformu üzerinden, turnuva temposu 3'+2'' eklemeli tempo olacak şekilde gerçekleştirilecektir

24.12.2020 532

27 Aralık 2020 Pazar Günü 15.30 ve 18.30 saatleri arasında okulumuz öğrencilerinin katılımı ile gerçekleştirilecek ödüllü online satranç turnuvası düzenlenecektir.

Turnuva lichess.org platformu üzerinden, turnuva temposu 3'+2'' eklemeli tempo olacak şekilde gerçekleştirilecektir.

Turnuvaya katılım için öncelikle istekli öğrencilerimizin Cezeri Yeşil Teknoloji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ödüllü Online Satranç Turnuvası Katılım Anketini doldurmaları gerekmektedir.

Ankete katılım için tıklayınız. 

KATILIM KOŞULLARI

1. Turnuvaya katılım sağlamak isteyen yarışmacılar yukarıda belirtilen linkteki anketi doldurduktan sonra Lichess.org sitesi veya programı üzerinden koşullara uygun kullanıcı hesabına sahip olmak için hesap oluşturmak zorundadırlar. Yarışmacılar oluşturacağı hesabın kullanıcı adını Büyük harflerle isminin baş harfi, soyadının baş harfi ve T.C. Kimlik Numarasının son 4 Hanesi şeklinde oluşturmalıdır. ( ÖRNEK: İsmail Yaşar Şinik T.C. KİMLİK NO: 12345678912 Kullanıcı Adı: İŞ8912 ) ( Türkçe Karakter Uygun Olmazsa Ş→S , İ→I şeklinde yazılabilir İkinci Ad Kesinlikle Yazılmayacaktır! )

2. Hesap oluşturulurken e-Posta adresi önemlidir. ( Sistem Doğrulama İstemektedir. )

3. Hesap oluşturulduktan sonra linkteki Takıma katılım zorunlu olup aşağıda verilen linkteki takıma katılım sağlamayan yarışmacılar turnuvaya dahil olamayacaktır.

4. https://lichess.org/ ( Sitesi ) https://lichess.org/team/cezeri-yesil-teknoloji-mesleki-ve-teknik-anadolu-lisesi-ost (Takım linki ) https://lichess.org/tournament/wi12UTLS ( Turnuva Linki )

5. Turnuva Başlamadan 4 saat önce 60ar dakikalık aralıklarla takım üyelerine turnuva linki paylaşılacaktır ve turnuva hatırlatılacaktır.

6. Turnuva saatinde tüm katılımcılar Lichess.org sitesinde olmak zorundadır. Aksi takdirde turnuvaya katılamayacaklardır.

7. Turnuvada Klavye kullanımı kesinlikle yasaktır, İlk 5 sıranın tüm maçları Taraflarımızca analiz edilecektir ve Lichess.org un tüm kuralları turnuvamızda da geçerlidir!

8. Turnuva Başladıktan sonra 2 saat sürecektir, bu süre zarfında en çok puanı toplayan ilk 3 yarışmacı ödüllendirilecektir. (Kazanmalar 2 , Beraberlikler 1 , Kaybetmeler 0 puandır ve süre bitene kadar yarışmacılar istedikleri kadar maç yapabileceklerdir.)

9. Turnuva Temposu 3+2 şeklindedir.

10.Ödüller:

1. Satranç Saati

2. Satranç Takımı

3. Satranç Takımı

4. Satranç Takımı

 

AYRINTILI BİLGİ VE KATILIM KOŞULLARI 

İLETİŞİM

Adres:
CEZERİ YEŞİL TEKNOLOJİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ TUNAHAN MAH. 211 CAD. NO 12 ETİMESGUT / ANKARA


Telefon
(312) 283 1061


e-Posta Göndermek İçin Tıklayın