OKUL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MUSTAFA AYDIN'IN DÖNEM SONU MESAJI

OKUL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MUSTAFA AYDIN'IN DÖNEM SONU MESAJI

Sevgili Gençler,

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılının birinci dönemi bugün itibarıyla sona eriyor.  Önünüzde üç haftalık bir dinlenme molası olacak. Hepimizin bildiği gibi tüm dünyayı etkisi altına alan bu salgın sürecinden özellikle eğitim sistemleri olumsuz etkilendi. Öğrenci, öğretmen velilerimiz bir anda kendilerini çevrim içi öğretimin içinde buldu. Öğretmeninden öğrencisine, velisinden okul yöneticisine hepimizin alışık olmadığı bu öğretim şekline alışmak da zaman aldı. Cezeri Yeşil Teknoloji ailesi olarak birçok kazanımı süreç içerisinde ivedilikle elde edip sizlere azami katkıyı sunmak için elimizden gelen gayreti gösterdiğimizden hiç kuşkunuz olmasın. Daha çok faydalı olabilmek adına zaman zaman sizleri zorlamış olabiliriz. Lakin güçlüklerin başarının süsü olduğunu da asla göz ardı etmeyin. Her zorluğun sonrasında sizleri ferahlatan bir kolaylık olacaktır. 


Sevgili Gençler, 

Bu üç haftalık tatilde, uzaktan eğitim sürecinde sizleri zihnen ve bedenen yoran ekranlardan bir süreliğine uzaklaşmanızı, kitap okumanızı, serbest zamanlarınızda kalabalık ortamlara girmemek şartıyla dışarı çıkıp hava almanızı ve ailenizle birlikte kaliteli vakit geçirmenizi tavsiye ediyorum. 


Sevgili Gençler,

"Hayatımız, yaptığımız tercihlerin toplamıdır." sizler de okulumuzu tercih ederek hayatınızda önemli bir adım atmış oldunuz. Yorucu ama bir o kadar da etkili bir uzaktan eğitim dönemini başarıyla tamamladınız. İkinci dönem daha heyecanlı ve dinlenmiş bir şekilde buluşmak dileğiyle hepinize iyi tatiller diliyorum.


Mustafa AYDIN

Okul Müdürü

22.01.2021 432

İLETİŞİM

Adres:
CEZERİ YEŞİL TEKNOLOJİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ TUNAHAN MAH. 211 CAD. NO 12 ETİMESGUT / ANKARA


Telefon
(312) 283 1061


e-Posta Göndermek İçin Tıklayın