19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında okulumuzda gençlik koşusu düzenlendi. Koşuya okulumuz öğrencileri katılım gösterdi. Yarışmada dereceye giren öğrenciler: 1. Tarık Keleş, 2. Halil Ibrahim Efe ve 3. Yigit Ali Çetinkaya oldu. Koşu sonrası dereceye giren öğrencilere madalyaları 19 Mayıs 2024 tarihinde okulumuzda gerçekleştirilecek olan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında gerçekleştirilecek. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dilieriz.